Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda


Firmamızın 2000 yılından beri ahşap sektöründe varlığını sürdürmesinin başlıca nedeni kaliteli ahşap ve sarf malzemeleri kullanarak referanslarını ileriye dönük hazırlamış olmasındandır.
Ahşap ürünler ,metal yada beton ürünlerden çok farklı özellikler taşıyan bir madde olduğundan ve kısa zamanda yamulma, çatlama, şekil değiştirme gibi reaksiyonlar gösterebildiğinden kaliteli olmasına özen göstermekteyiz ve bu nedenle 1.sınıf ağaçlardan elde edilen ürünleri kullanmaktayız.
Ahşap ürünlerin imalatında kullanılan ahşap kadar sarf malzemeleri olan metal bağlantı malzemeleri, yapıştırıcı ürünler ve koruyucu kimyasallarında dünya markası olan firmaların ürettiği ürünlerden olmasına özellikle özen göstermekteyiz.
Metal bağlantı aparatlarımızda vidalarımızın tamamı seğmentinde en üst sırada yer alan alman malı WÜRTH marka vidalardır.
Yapıştırıcı kimyasallarımız yine alman malı WÜRTH ve CLİBERT markalı tutkallardır.
Koruyucu kimyasallarımız seğmentinde en üst sıralarda yer alan alman HEMEL , GORİ ve CLOU markalı emprenyelerden oluşmaktadır. 
Ahşap boyalarımız ve verniklerimiz ise sektörde yer edinmiş olan RAYKON markalı boyalardır.
Kullanmakta olduğumuz ürünlerin kaliteli olması fiyatlarımızı piyasa fiyatlarının üzerinde tutmaktadır. 
Ancak AHSAP gibi reaksiyonlar gösterebilen maddelerin yapımında kalitenin maksimum düzeyde olmasına özen gösterilmesi gerekliliğine inanmaktayız. 
Zira kalitesiz ürünler ile yapılan ürünler çok kısa bir zamanda kırılıp dökülmeye ve bozulmaya mecburdur.
sektörde köklü bir geçmişe sahip olan İstanbul ahşap tasarım Firması olarak uzun yıllar dış mekan mobilyaları üzerine çalışıyorken yeni dönemde ahşap ev mobilyaları üzerinede çalışma kararı alarak hazeranmobilya.com.tr firmasını hayata geçirmiş bulumaktayız.
prensiplerimizin başında kaliteli ürün yapmak ve teslimat sonrası hizmet vermeye devamlılık göstermek vardır.
Ahşap ürünlerde kaliteden ödün verilmesine karşı olan bir firma olarak sizleride Hazeran Mobilya ailesinin birer üyesi yapmaktan keyif duyacağımızı belirtmek isteriz.